Stare przysłowie mówi - reklama dźwignią handlu. Ta prawda nigdy nie była tak oczywista jak teraz, kiedy żyjemy wśród zalewu wszelkich towarów i usług, a każdy z nich musi walczyć codziennie o nasze zainteresowanie i pieniądze. Świadomie bądź podświadomie, jednak wielu decyzji zakupowych dokonujemy właśnie pod wpływem docierającej do nas reklamy, a stale rosnąca wielkość budżetów reklamowych dużych firm i korporacji dobitnie świadczy o tym, że jest to zdecydowanie opłacalna inwestycja.

Znaczenie reklamy w internecie

Internet jest stosunkowo młodym medium reklamowym, jednak nakłady na reklamę www bardzo szybko rosną. Dzieje się tak dzięki powszechnej dostępności internetu i możliwości precyzyjnego docierania z przekazem marketingowym do interesującej nas grupy docelowej z dokładnością, której nie może zapewnić nam żadne z pozostałych mediów reklamowych.

Jednocześnie, efekty tej reklamy są dosyć łatwo mierzalne - dostępność szczegółowych danych i możliwość ich łatwej analizy przy pomocy dostępnych narzędzi umożliwia nam śledzenie na bieżąco skuteczności kampanii i podejmowanie trafnych decyzji o kontynuacji dotychczasowych działań lub wprowadzeniu odpowiednich korekt.

Skuteczny marketing internetowy

Bogactwo treści w internecie i silne nasycenie reklamami które coraz częściej są ignorowane sprawia jednak, że niełatwo jest przebić się do świadomości poszukiwanego przez nas odbiorcy z przekazem reklamowym, przyciągnąć jego uwagę, zainteresować go i skłonić do odwiedzenia naszej strony www i w efekcie dokonania zakupu

Jeśli nie dysponujemy odpowiednim budżetem reklamowym, pozwalającym nam przygotować kampanię o odpowiednim zasięgu - musimy wykazać się zarówno dużą wiedzą jak i kreatywnością, aby osiągnąć spodziewany efekt. Do wyboru mamy jednak bardzo wiele różnorodnych form reklamy internetowej - począwszy od wykupienia emisji bannerów reklamowych w sprofilowanych portalach, poprzez mailing reklamowy, kampanie PPC, na mediach społecznościowych skończywszy.

Reklama w wyszukiwarkach www

Jednym z częściej stosowanych sposobów na promocję w internecie jest wykorzystanie popularności wyszukiwarek stron www. Jeśli dysponujemy odpowiednio dużym budżetem reklamowym i bardzo zależy nam na czasie - najlepszym wyborem będzie zakup reklamy kontekstowej, płatnej według licytowanych stawek za kliknięcie (PPC) i wyświetlanej obok wyników wyszukiwania dla wybranych przez nas haseł.

Bardziej opłacalnym w perspektywie długoterminowej sposobem reklamy będzie jednak odpowiednio wysokie wypozycjonowanie strony www w organicznych wynikach wyszukiwania. Takie działanie nie jest też odbierane (i odrzucane !) przez użytkowników jako oczywista reklama, zaś koszty w przeliczeniu na jednego skierowanego na stronę docelową użytkownika są zazwyczaj znacząco niższe niż w wypadku reklamy kontekstowej płatnej za każde kliknięcie - szczególnie w wypadku najbardziej konkurencyjnych fraz.

Lizard's Design zapewnia profesjonalny marketing internetowy dla gdańskich, sopockich i gdyńskich firm, reklamując ich ofertę nie tylko w Trójmieście.

Przeczytaj także: Reklama, marketing i promocja Gdańsk, Pomorze gdańskie


Menu

Kontakt

Zarejestrowałeś właśnie działalność lub prowadzisz już swój biznes na terenie Trójmiasta - Gdańska, Sopotu, Gdyni ?

Chcesz się rozwijać, zdobyć klientów i konsekwentnie umacniać swą pozycję na konkurencyjnym, trójmiejskim rynku ?

Twoja firma potrzebuje profesjonalnej i niedrogiej, nowej strony www skrojonej dokładnie na miarę jej ambicji i potrzeb ?

Nie chcesz ryzykować z samodzielnym wyborem domeny internetowej najlepiej dopasowanej do Twojej działalności ?

Potrzebujesz niezawodnego i szybkiego serwera na firmową witrynę i pocztę, wraz z kompletną obsługą hostingu ?

Chciałbyś wypromować swoją ofertę, znacznie zwiększyć sprzedaż i zyski dzięki skutecznej reklamie w internecie ?

Szukasz firmy, która efektywnie i tanio wypozycjonuje stronę z Trójmiasta na pierwsze miejsca w wyszukiwarkach ?

Potrzebujesz fachowca, który zajmie się prowadzeniem, obsługą techniczną i marketingową Twojej witryny web ?

Myślisz o optymalizacji kosztów w firmie i oszczędnościach jakie możesz mieć dzięki wykorzystaniu outsourcingu ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami już teraz - jesteśmy do dyspozycji !
Pracujemy w Gdańsku Sopocie Gdyni.


 • Nazwa Firmy:
 • Lokalizacja:
 • Adres e-mail:
 • Strona www (jeśli jest):
 • Osoba kontaktowa:
 • Telefon:
 • Temat zapytania:
 • zaprojektowanie witryny
 • rejestracja domeny
 • serwer, usługi hostingowe
 • reklama w internecie
 • pozycjonowanie strony
 • aktualizacja i obsługa www
 • inne
 • Uwagi: