Czy nasza firma powinna mieć swoją stronę internetową? Co powinno się na niej znaleźć i jak przygotować potrzebne materiały? Zrobić ją samemu, czy skorzystać z usług profesjonalnej firmy zajmującej się projektowaniem stron www? Ile to będzie kosztowało i czy inwestowanie w witrynę internetową się opłaci? Na wiele tego rodzaju częstych pytań odpowiadamy kompetentnie i w przystępnej formie właśnie w tej publikacji. Zapraszamy do lektury.

Strony, witryny, serwisy internetowe

Nie osiągnie sukcesu firma, która jest taka sama jak inne, niczym nie wyróżnia się wśród konkurencji. Analogicznie, nie zostanie zauważona strona internetowa zaprojektowana w sposób schematyczny, sztampowy. Nie ma jednej, uniwersalnej recepty na dobrą, a przede wszystkim skuteczną witrynę www. Powinna ona być jak najlepiej dopasowana do potrzeb konkretnej firmy którą prezentuje, specyfiki jej branży, mówić językiem jej klientów, trafiać w ich sposób myślenia i odpowiadać na ich potrzeby.

W jednym wypadku będzie to prosta i elegancka forma podkreślająca prestiż i pozycję przedsiębiorstwa. W innym, bogaty graficznie serwis internetowy z animacjami i zawartością multimedialną. Jeszcze w innym witryna w stylu technicznym, z dobrze wyeksponowanymi parametrami produktów, kartami katalogowymi, opisem zastosowań. W każdym wypadku powinien to być jednak spójny, przemyślany projekt z czytelnym przekazem marketingowym.

Prezentacje i wizytówki internetowe

Dla najmniejszych firm, odpowiednią formą przedstawienia swojej oferty na starcie może być wizytówka internetowa, zawierająca tylko podstawowe informacje o firmie, dane teleadresowe i ew. mapkę dojazdu do jej siedziby. Warto zadbać jednak o jej wypromowanie w internecie tak, aby mogli trafić na nią wszyscy potencjalnie zainteresowani.

Wartościową, choć często nie docenianą formą informacji i reklamy są prezentacje www, zamieszczane zazwyczaj w portalach internetowych, wortalach branżowych czy katalogach firm. Właściwie wykonana prezentacja internetowa umieszczona w odpowiednim miejscu, może stać się cennym źródłem generującym sporą ilość sprofilowanych wejść na firmową stronę internetową - a koszt jej publikacji i utrzymania jest przeważnie niewielki.

Zaprojektowanie dobrej strony www

Profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa może stać się niezwykle skutecznym narzędziem kreującym pozytywny wizerunek naszej firmy, reklamującym jej ofertę i stymulującym sprzedaż. Potencjalny klient powinien mieć możliwość znalezienia na niej wszystkich interesujących go informacji, przedstawionych w odpowiednio szczegółowy i zrozumiały, a zarazem atrakcyjny wizualnie sposób.

Poruszanie się po całej witrynie powinno być łatwe i intuicyjne - niezależnie od tego, z jakiej przeglądarki www, rozdzielczości ekranowej i urządzenia wyświetlającego korzysta odwiedzający. Pamiętajmy, że w internecie wszystko dzieje się bardzo szybko: najczęściej mamy tylko kilka minut na przekonanie odwiedzającego do dokonania zakupu właśnie u nas - zanim opuści naszą witrynę i skieruje się na strony konkurencji.

Lizard's Design projektuje i wykonuje niedrogo profesjonalne strony www dla nowoczesnych gdańskich, sopockich i gdyńskich firm z terenu Trójmiasta.

Przeczytaj także: Projektowanie stron i witryn www Gdańsk, Pomorze gdańskie


Menu

Kontakt

Zarejestrowałeś właśnie działalność lub prowadzisz już swój biznes na terenie Trójmiasta - Gdańska, Sopotu, Gdyni ?

Chcesz się rozwijać, zdobyć klientów i konsekwentnie umacniać swą pozycję na konkurencyjnym, trójmiejskim rynku ?

Twoja firma potrzebuje profesjonalnej i niedrogiej, nowej strony www skrojonej dokładnie na miarę jej ambicji i potrzeb ?

Nie chcesz ryzykować z samodzielnym wyborem domeny internetowej najlepiej dopasowanej do Twojej działalności ?

Potrzebujesz niezawodnego i szybkiego serwera na firmową witrynę i pocztę, wraz z kompletną obsługą hostingu ?

Chciałbyś wypromować swoją ofertę, znacznie zwiększyć sprzedaż i zyski dzięki skutecznej reklamie w internecie ?

Szukasz firmy, która efektywnie i tanio wypozycjonuje stronę z Trójmiasta na pierwsze miejsca w wyszukiwarkach ?

Potrzebujesz fachowca, który zajmie się prowadzeniem, obsługą techniczną i marketingową Twojej witryny web ?

Myślisz o optymalizacji kosztów w firmie i oszczędnościach jakie możesz mieć dzięki wykorzystaniu outsourcingu ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami już teraz - jesteśmy do dyspozycji !
Pracujemy w Gdańsku Sopocie Gdyni.


 • Nazwa Firmy:
 • Lokalizacja:
 • Adres e-mail:
 • Strona www (jeśli jest):
 • Osoba kontaktowa:
 • Telefon:
 • Temat zapytania:
 • zaprojektowanie witryny
 • rejestracja domeny
 • serwer, usługi hostingowe
 • reklama w internecie
 • pozycjonowanie strony
 • aktualizacja i obsługa www
 • inne
 • Uwagi: