Czy powinniśmy sami zajmować się prowadzeniem firmowej strony internetowej - czy lepiej zlecić to wyspecjalizowanej firmie zewnętrznej? Które rozwiązanie jest tańsze i będzie dla nas bardziej korzystne? Jaka wiedza jest do tego potrzebna i czy wystarczy nam samo posiadanie strony zbudowanej w oparciu o jeden z popularnych systemów CMS? W poniższym tekście znajdziesz odpowiedzi na te, i wiele istotnych pytań związanych z bieżącą obsługą i prowadzeniem strony www firmy.

Aktualizacja zawartości stron web

Świat się zmienia, coraz szybciej. Zmienia się także sytuacja na rynku, asortyment oferowany przez firmę, ceny produktów, godziny, telefony, maile. Zachodzące zmiany powinny pojawiać się na bieżąco na firmowej stronie internetowej - jeśli chcemy uniknąć zamieszania, wprowadzania w błąd klientów i kontrahentów, wyjaśniania i prostowania nieaktualnych informacji.

Nieaktualna strona internetowa jest dowodem lekceważącego stosunku do klientów i tego, że firma nie radzi sobie nawet z prowadzeniem własnej witryny - jeśli więc nie chcemy wywoływać wrażenia braku profesjonalizmu, powinniśmy zadbać i o ten aspekt prowadzenia biznesu.

Zalety i wady popularnych CMSów

Przy pomocy CMSa można aktualizować zawartość stron internetowych, ale... nie da się zaktualizować samego CMSa. Tymczasem codziennością stało się skanowanie serwerów www w poszukiwaniu słabych miejsc i luk w zabezpieczeniach, które można wykorzystać np. do ataków na inne strony czy rozsyłania spamu. Jak dobrze wiadomo - im bardziej skomplikowane rozwiązania wykorzystujemy, tym są one potencjalnie bardziej zawodne.

Zainfekowana witryna zostaje oznaczona jako potencjalnie szkodliwa, lub usunięta z wyników użytkowania. Tak więc pozorna wygoda może mieć cenę przewyższającą spodziewane korzyści.

Stała obsługa, prowadzenie strony

Najlepiej, jeśli każdy zajmuje się w życiu tym, na czym zna się najlepiej: sekretarka - prowadzeniem spraw firmy, handlowiec - obsługą klientów, a prowadzeniem firmowej witryny www - doświadczony webdesigner.

W mniejszych firmach nie ma przeważnie możliwości zatrudnienia w tym celu pracownika o odpowiednich kwalifikacjach, najlepszym rozwiązaniem może być więc wykorzystanie zalet outsourcingu - zlecenie tych zadań wyspecjalizowanej firmie zewnętrznej, która zrobi wszystko co trzeba, wtedy kiedy trzeba, i w odpowiednio fachowy sposób, co pozwoli nam także na znaczną redukcję kosztów utrzymania i serwisowania strony www.

Lizard's Design oferuje kompletną obsługę techniczną (w tym administrowanie hostingiem i domenami) aktualizację treści oraz prowadzenie stron www dla firm z Trójmiasta, w ramach wygodnych pakietów abonamentowych.

Przeczytaj też: Aktualizacja i obsługa strony www Gdańsk, Pomorze gdańskie


Menu

Kontakt

Zarejestrowałeś właśnie działalność lub prowadzisz już swój biznes na terenie Trójmiasta - Gdańska, Sopotu, Gdyni ?

Chcesz się rozwijać, zdobyć klientów i konsekwentnie umacniać swą pozycję na konkurencyjnym, trójmiejskim rynku ?

Twoja firma potrzebuje profesjonalnej i niedrogiej, nowej strony www skrojonej dokładnie na miarę jej ambicji i potrzeb ?

Nie chcesz ryzykować z samodzielnym wyborem domeny internetowej najlepiej dopasowanej do Twojej działalności ?

Potrzebujesz niezawodnego i szybkiego serwera na firmową witrynę i pocztę, wraz z kompletną obsługą hostingu ?

Chciałbyś wypromować swoją ofertę, znacznie zwiększyć sprzedaż i zyski dzięki skutecznej reklamie w internecie ?

Szukasz firmy, która efektywnie i tanio wypozycjonuje stronę z Trójmiasta na pierwsze miejsca w wyszukiwarkach ?

Potrzebujesz fachowca, który zajmie się prowadzeniem, obsługą techniczną i marketingową Twojej witryny web ?

Myślisz o optymalizacji kosztów w firmie i oszczędnościach jakie możesz mieć dzięki wykorzystaniu outsourcingu ?

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami już teraz - jesteśmy do dyspozycji !
Pracujemy w Gdańsku Sopocie Gdyni.


 • Nazwa Firmy:
 • Lokalizacja:
 • Adres e-mail:
 • Strona www (jeśli jest):
 • Osoba kontaktowa:
 • Telefon:
 • Temat zapytania:
 • zaprojektowanie witryny
 • rejestracja domeny
 • serwer, usługi hostingowe
 • reklama w internecie
 • pozycjonowanie strony
 • aktualizacja i obsługa www
 • inne
 • Uwagi: